Sąd apelacyjny utrzymał wyrok 10 lat dla sprawcy śmierci trójki starachowiczan

  • 15.11.2018, 12:43 (aktualizacja 27.11.2018, 13:24)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2018-11-15apelacjakewina.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kewin K. sprawca śmierci trójki starachowiczan w wypadku samochodowym w Wierzbicy, spędzi 10 lat w więzieniu. Tak zdecydował Sąd Okręgowy w Radomiu po rozpatrzeniu apelacji wyroku, który mężczyzna usłyszał w czerwcu br. Tym samym radomski wymiar sprawiedliwości podtrzymał karę, jaką wówczas wymierzył sąd I instancji.

Sąd Rejonowy w Szydłowcu w czerwcu br. skazał 20 - letniego Kewina K. na 10 lat pozbawienia wolności i dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów za spowodowanie przed 2 laty wypadku w miejscowości Wierzbica w województwie mazowieckim. Śmierć na miejscu poniosło wówczas troje mieszkańców Starachowic, a kierowca został ciężko ranny. Przypomnijmy, że sprawca uciekł z miejsca zdarzenia, a ponadto kierował autem mimo zatrzymania mu prawa jazdy. Od wyroku do Sądu Okręgowego w Radomiu odwołali się obrońcy mężczyzny.

 

Radomski wymiar sprawiedliwości rozpatrzył apelację w ten sposób, że utrzymał w całości, jeśli idzie o skutki, wyrok wydany w I instancji.  Orzeczenie Sądu Okręgowego w Radomiu jest prawomocne.

 

 

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe