Kolejne narkotyki nie trafią do sprzedaży

  • 26.11.2018, 11:59 (aktualizacja 26.11.2018, 12:01)
  • Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach
Kolejne narkotyki nie trafią do sprzedaży
W piątek na podstawie prowadzonych czynności policjanci z Wydziału Kryminalnego starachowickiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn w związku z posiadaniem narkotyków. Podczas przeszukania funkcjonariusze zabezpieczyli amfetaminę, marihuanę, amunicję, wagi elektroniczne oraz młynek do mielenia suszu. Teraz mężczyznom grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach zatrzymali w piątek dwóch mężczyzn, którzy są podejrzewani o posiadanie narkotyków. Kryminalni mając podejrzenia co do nielegalnej działalności mieszkańców naszego powiatu przeszukali ich miejsca zamieszkania. W trakcie czynności policjanci zabezpieczyli u 28-latka, 83 gramy suszu roślinnego zweryfikowanego jako marihuana, 9 gramów białego proszku zidentyfikowanego jako amfetamina, 21 sztuk amunicji, kastet, wagę elektroniczną oraz młynek do mielenia suszu roślinnego. Dalsza skrupulatna praca mundurowych doprowadziła do zabezpieczenia u drugiego z mężczyzn takiego samego suszu i 18 gramów proszku (najprawdopodobniej amfetaminy) oraz wagi elektronicznej. Obaj mężczyźni zostali osadzeni w areszcie. Teraz za swoje czyny odpowiedzą przed sądem. 

Za posiadanie substancji odurzających lub psychotropowych 28 i 25-latkowi grozi kara nawet do 3 lat więzienia.

 

 

Komenda Powiatowa Policji w Starachowicach
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Stokrotka
Stokrotka 27.12.2018, 11:08
3 lata to mało. Gdyby wsadzali co najmniej na 10 lat( z przymusową pracą na swoje utrzymanie), to może odechciałoby się im narkotyków.
lech
lech 09.12.2018, 13:51
super jeszcze za cyganow ktrzy chodza po sklepach trzeba się wziasc bo średnio raz w tygodniu chodza po sklepach..wytrzymać się nie da
Pan w kapeluszu
Pan w kapeluszu 26.11.2018, 13:04
Tylko żeby nie każdy biały proszek kojarzył się policji z narkotykiem....

Pozostałe