90-lecie „szóstki”

  • 3.12.2018, 13:27 (aktualizacja 03.12.2018 13:32)
  • Anna Pryciak-Jagielska
2018-12-03sp6.mp4
11 listopada minęło dokładnie 90-lat od powstania Szkoły Podstawowej nr 6 im. Obrońców Westerplatte w Starachowicach. Z tej okazji w murach placówki spotkali się jej absolwenci, uczniowie oraz dawna i obecna kadra pedagogiczna. Nie zabrakło także reprezentantów władz i przedstawicieli zaprzyjaźnionych placówek i instytucji.

Głównym punktem uroczystości jubileuszowych był bogaty program artystyczny w wykonaniu uczniów i absolwentów szkoły. Na początku akademii nawiązano do 100 rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę. Następnie w formule Teleexpressu zebranym zostały przedstawione najważniejsze fakty z historii i dokonań placówki.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

 

Gościom zaprezentowano m.in.: pokaz zmian mody szkolnej na przestrzeni lat, osiągnięcia klubu szachowego Gambit oraz prezentacje umiejętności tanecznych i wokalnych społeczności szkolnej „szóstki”. Nie zabrakło również akcentów humorystycznych np. w postaci niecodziennej prognozy pogody.

Anna Pryciak-Jagielska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe