Bożonarodzeniowe ozdoby już świecą na ulicach miasta

  • 5.12.2018, 13:53 (aktualizacja 05.12.2018 13:58)
  • Iwona Bryła
2018-12-05ozdobyok.mp4
W sumie ponad 180 ozdób przygotowano do upiększenia miasta na zbliżające się Święta Bożego Narodzenia. Najwięcej ozdób znajdziemy w miejscach najbardziej uczęszczanych. Nie zabrakło też, cieszących się szczególną sympatią starachowiczan i przyjezdnych, świetlnych gadżetów wykorzystywanych jako tło zdjęć robionych w plenerze. Natrafimy na nie, jak zwykle, na placu pod skałkami przy alei Armii Krajowej.

Zawieszanie świetlnych ozdób bożonarodzeniowych na latarniach ulicznych, czy drzewach to tradycja, która już na stałe wpisała się w krajobraz polskich miast i miasteczek. W Starachowicach ten trend jest równie silny, więc w tym roku nasze miasto znów „wystroiło się” na święta.

Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU
Ubezpiecz auto i złap 10% zniżki na ubezpieczenie domu w PZU

 

Plenerowych ozdób jest w sumie ponad 180. Najwięcej władze miasta poleciły zawiesić w miejscach najbardziej uczęszczanych.

 

Jak dodaje prezydent Marek Materek rozświetlone Starachowice być może znów wezmą udział w konkursie na najładniej udekorowane miasto.

Iwona Bryła
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe