35 – te urodziny przedszkola nr 11

  • 18.12.2018, 12:57 (aktualizacja 18.12.2018, 13:22)
  • Iwona Bryła
2018-12-18pm11.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Przedszkole Miejskie nr 11 im. Misia Uszatka z Oddziałami Integracyjnymi w Starachowicach obchodzi w tym roku 35 – lecie istnienia. Placówka świętowała to miłe dla siebie wydarzenie wraz z gośćmi, wśród których znaleźli się też absolwenci obdarzeni licznymi talentami. Zaprezentowali je w czasie koncertu, stanowiącego główną część urodzinowej gali.

Koncert utalentowanych absolwentów był głównym punktem przypadającego w tym roku jubileuszu 35-lecia istnienia Przedszkola Miejskiego nr 11 im. Misia Uszatka z Oddziałami Integracyjnymi w Starachowicach. Po powitalnym przemówieniu dyrektor placówki Ewy Rychel na mini - scenę wkroczyły dawne przedszkolaki, które dziś, jako osoby, w różnym wieku rozwijają swoje talenty. Publiczność, wśród której znalazł się także wiceprezydent Starachowic Jerzy Miśkiewicz, oklaskiwała artystów śpiewających, tańczących i grających. Był m.in. popis sztuki stepowania, solowa próba na flecie oraz recital sopranistki. Barwne tło dla uroczystości stanowiła wystawa obrazów autorstwa także jednego z absolwentów.

 

 

Iwona Bryła
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe