Nowa strzelnica coraz bliżej

  • 19.12.2018, 14:08 (aktualizacja 19.12.2018, 14:31)
  • Anna Pryciak-Jagielska
2018-12-19swit.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Trwa modernizacja Centrum Strzelectwa Sportowego w Starachowicach. W jej wyniku nasza strzelnica ma przeistoczyć się w obiekt o parametrach olimpijskich. Przekazanie inwestycji do użytkowania planowane jest we wrześniu, natomiast już jesienią na naszej strzelnicy mają zostać rozegrane ogólnopolskie zawody.

Minął rok od rozpoczęcia modernizacji Centrum Strzelectwa Sportowego w Starachowicach. Przez ten czas obiekt przy ul. Strzelniczej przeszedł prawdziwą metamorfozę. Jak ocenia prezes klubu Sportowego Świt Karol Kopeć wykonano już 75% prac budowlanych.

 

Warty 5 mln 430 tys. zł projekt realizuje firma RYSTAL-BUD z Kielc. Polega on m.in.: na wymianie pokrycia dachowego, stolarki okiennej i drzwiowej oraz posadzek i instalacji.

 

Po nowym roku na terenie obiektów wykonywane zostaną specjalistyczne prace związane z instalacją potrzebnego oprzyrządowania.

 

Jak podkreśla Karol Kopeć każdy etap prac wykonawczych podlega zatwierdzeniu przez delegata technicznego Polskiego Związku Strzelectwa Sportowego w zakresie zgodności z przepisami międzynarodowymi. Co 2 tygodnie odbywają się również narady koordynacyjne.

 

Zmodernizowany obiekt ma zostać udostępniony pasjonatom strzelectwa we wrześniu.

Anna Pryciak-Jagielska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nr.oizo
Nr.oizo 20.12.2018, 13:43
Elegancko tylko coz z tego jak ks świt praktycznie nie funkcjonuje. Prócz pani Nowak nie ma praktycznie zawodników. Pozostała część członków klubu odwala tylko obowiązkowe wewnętrzne zawody w celu utrzymania licencji. Zarząd i prezes nie są zainteresowani rozwojem o czym świadczy zaporowa kwota wpisowego i poparcie co najmniej 2 zawodnikow klubu co w zasadzie dyskwalifikuje ludzi spoza "towarzystwa". Ogłoszeń i aktywności w celu pozyskania młodzieży też nie widać..
yyy...
yyy... 19.12.2018, 15:09
yyy... yyy... yyy...

Pozostałe