Wspieramy pasjonatów dziennikarstwa

  • 20.04.2016, 15:26 (aktualizacja 20.04.2016 17:39)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Wspieramy pasjonatów dziennikarstwa
Telewizja Starachowice włączyła się w trzynastą edycję Dnia Przedsiębiorczości. Dziś skład naszej redakcji powiększył się o trzy osoby. W ramach tej inicjatywy w naszej pracy aktywnie uczestniczyły uczennice Zespołu Szkół Zawodowych nr 2. Dzień przedsiębiorczości ma pomagać młodzieży w podejmowaniu trafnych decyzji w planowaniu dalszej drogi edukacyjnej i zawodowej.

Tak celowość uczestnictwa w dniu przedsiębiorczości oceniły uczennice Zespołu Szkół Zawodowych nr 2, które dziś włączyły się w pracę redakcji Telewizji Starachowice. Już po raz 13 uczniowie najstarszej zawodowej szkoły w mieście zamiast do szkoły 20 kwietnia poszli do pracy, aby włączyć się w inicjatywę Fundacji Młodzieżowej Przedsiębiorczości.

 

W ramach dnia przedsiębiorczości młodzi praktykanci przez kilka godzin towarzyszyli naszym dziennikarzom w wykonywaniu codziennej pracy. Daje im możliwość poznania zakresu obowiązków na danym stanowisku oraz predyspozycji i umiejętności, które należy w tym kierunku posiadać.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe