Zaczytane SCK

  • 31.12.2019, 14:51
  • Anna Pryciak-Jagielska
2018-12-31ksiazki_6z91kxon44gz_.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
O książki, publikacje naukowe oraz płyty cd wzbogaciła się Filia nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej mieszcząca się w Starachowickim Centrum Kultury. To efekt udziału SCK w projekcie „Zaczytany Dom Kultury”, który realizuje Narodowe Centrum Kultury.

Wspieranie czytelnictwa, upowszechnianie dostępność literatury naukowej i specjalistycznej oraz promocja polskich produkcji muzycznych to cele, które przyświecają realizatorom projektu „Zaczytany Dom Kultury", w którym uczestniczy Starachowickie Centrum Kultury. Nasza placówka jest jedną z 50 instytucji, do których trafił pakiet ciekawych materiałów.

 

Pozyskane w ramach projektu materiały zostały przekazane do Filii nr 7 Miejskiej Biblioteki Publicznej, która mieści się właśnie w SCK.

 

Wśród pozyskanych publikacji znalazły się m.in. takie pozycje jak: „Aby ślad pozostał...Żydzi Otwoccy. Zagłada i pamięć”, „Byliśmy w transportach. Dzieci Zamojszczyzny”, „My i wy” oraz 5 tomów „Roczników Niepodległości”, a także płyty CD.

Anna Pryciak-Jagielska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe