Część gimnazjum na sprzedaż, część pod budowę drogi

  • 31.12.2019, 14:54
  • Anna Pryciak-Jagielska
2018-12-31gim1_6z91kxon44gz_.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gmina Starachowice przygotowuje się do sprzedaży nieruchomości dotychczasowego Gimnazjum nr 1 przy ul. Kieleckiej. Działka częściowo ma być wykorzystana pod budowę nowego odcinka ulicy Moniuszki. Reszta pójdzie pod młotek. Potencjalni zainteresowani już są.

Z końcem czerwca przyszłego roku z mapy edukacyjnej naszego miasta znikną szkoły gimnazjalne. W przypadku gimnazjów nr 2, 3 i 4 władze miasta mają jasno sprecyzowane plany dalszego wykorzystania obiektów. Inaczej wygląda sytuacja budynku przy ul. Kieleckiej, w którym do końca czerwca będzie funkcjonowało Gimnazjum nr 1.

 

Wszystko wskazuje na to, że inwestycja związana z budową nowego odcinka ulicy Moniuszki zostanie zrealizowana w roku 2020.

 

Wartość nieruchomości przy ul. Kieleckiej poznamy dopiero po uzyskaniu Zezwolenia na Realizację Inwestycji Drogowej związanej z budową ul. Moniuszki. Jak informuje prezydent Marek Materek widoczne jest zainteresowanie działką wśród potencjalnych nabywców.

Anna Pryciak-Jagielska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Cirkaay
Cirkaay 10.01.2019, 22:53
A co ze starym szpitalem i tamtejszymi działkami ponoć to przytułek dla bezdomnych
Starachowiczanin
Starachowiczanin 10.01.2019, 21:47
Jeszcze Urząd Miasta sprzedajecie i zacznijcie urzedować pod wiaduktem

Pozostałe