Co ze starachowickim stadionem?

  • 02.01.2019, 11:58 (aktualizacja 02.01.2019, 15:31)
  • Anna Pryciak-Jagielska
2019-01-02stadion_6z91kxon44gz_.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nie będzie zapowiadanej sprzedaży Stadionu Miejskiego w Starachowicach. Władze miasta po zdecydowanym sprzeciwie głównie środowiska sportowego odstępują od tego pomysłu. Jaki los w takim razie czeka sportowy obiekt sprawdzaliśmy z kamerą.

Jest finał debaty, toczącej się m.in.: w mediach społecznościowych, na temat sprzedaży stadionu miejskiego przy ul. Szkolnej. Zgodnie z pomysłem prezydenta Starachowic Marka Materka transakcja miała otworzyć samorządowi drogę do budowy nowego obiektu, który miał powstać w miejscu obecnego Zespołu Szkół Zawodowych nr 3. Propozycja nie zyskała jednak uznania wśród starachowiczan, co wpłynęło na plany samorządu.

 

 

Władze miasta zapowiadają działania zmierzające do przekształcenia obecnego stadionu w nowoczesny obiekt.

Anna Pryciak-Jagielska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Adam
Adam 02.01.2019, 23:42
No i super decyzja. Brawo!

Pozostałe