Podsumowanie roku sportowego

  • 07.01.2019, 09:15
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podsumowanie roku sportowego
20 grudnia 2018r odbyło się podsumowanie roku sportowego przez Samorząd Województwa Świętokrzyskiego, gdzie wyróżniono i nagrodzono najlepsze kluby trenerów i sportowców Ziemi Świętokrzyskiej.

Ludowy Klub Biegacza Rudnik otrzymał wyróżnienie za organizację Mistrzostw Polski w Biegach Górskich, które odbyły się w Rezerwacie „Skałki” w Krynkach (gmina Brody). Nagrodę przyznał Marszałek Województwa Świętokrzyskiego Andrzej Bętkowski. Takie wyróżnienie otrzymało jedynie 5 osób w naszym województwie. Oprócz tego Sylwester Dudek – trener i prezes LKB Rudnik otrzymał brązową odznakę „Zasłużony dla sportu” przyznaną przez Ministra Sportu i Turystyki Witolda Bańkę.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Zdjęcia (1)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe