W weekend zagra Wielka Orkiestra

  • 07.01.2019, 14:43
  • Anna Pryciak-Jagielska
2019-01-07wospok_6z91kxon44gz_.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wielkimi krokami zbliża się starachowicki finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Atrakcje z nim związane przewidziano na dwa dni. Będą koncerty, pokazy i licytacje. Nie zabraknie także tradycyjnego światełka do nieba.

W najbliższą niedzielę 13 stycznia w całej Polsce zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. 27 finał wydarzenia dedykowano na zakup sprzętu dla specjalistycznych szpitali dziecięcych. W naszym mieście finał WOŚP rozpocznie się koncertami w starachowickich szkołach. Jednak główne wielkoorkiestrowe granie zaplanowano w najbliższy weekend.

 

Jak co roku starachowicki finał WOŚP trwać będzie 2 dni. W sobotę wydarzenia zaplanowano w Domu Nauczyciela i Starachowickim Centrum Kultury.

 

W niedzielę WOŚP zainaugurują członkowie Starachowickiego Klubu Morsów „Wektor”.

 

Wielki finałowy koncert orkiestry rozpocznie się o godzinie 15.30 w Starachowickim Centrum Kultury.

 

Imprezie towarzyszyć będą kiermasze Uniwersytetu Trzeciego Wieku oraz Harcerskiej Grupy Ratowniczej Starachowice. Nie zabraknie również tradycyjnych licytacji rozmaitych gadżetów i przedmiotów. Wśród nich w tym roku znajdą się m.in.: wielkoorkiestrowy stół, vouchery gastronomiczne i piłka do koszykówki.

 

Na rzecz WOŚP w Starachowicach kwestować będzie ponad setka wolontariuszy.

Anna Pryciak-Jagielska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe