Remont Kościelnej podsumowany

  • 08.01.2019, 12:48 (aktualizacja 08.01.2019, 12:52)
  • Anna Pryciak-Jagielska
2019-01-08koscielna_6z91kxon44gz_.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Władze miasta wspólnie z reprezentantami administracji rządowej podsumowały remont ulicy Kościelnej. Inwestycja warta prawie 3,5 mln zł powstała dzięki dofinansowaniu z Programu Rozwoju Gminnej i Powiatowej Infrastruktury Drogowej. Wyremontowano ponad kilometrowy odcinek tej drogi.

Nowa nawierzchnia, chodniki, przejścia dla pieszych, zatoki autobusowe i odwodnienie tak dziś wygląda wyremontowana ulica Kościelna. Inwestycję wizytowali samorządowcy w towarzystwie gości: wojewody Agaty Wojtyszek i senatora Krzysztofa Słonia. Zadanie zrealizowano z udziałem dotacji rządowej w wysokości 1 mln 300 tys. zł.

 

W ramach inwestycji przebudowę łącznie 1 kilometr 220 metrów bieżących drogi. Zadowolenie z wykonanej inwestycji wyrazili radni zarówno poprzedniej, jak i obecnej kadencji oraz mieszkańcy.

Anna Pryciak-Jagielska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe