Odpowiedz i idź do kina!

  • 08.01.2019, 13:29
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Odpowiedz i idź do kina!
Zbliżające się ferie i zimowe wieczory sprzyjają seansom kinowym. Dla czterech szczęśliwców, którzy wezmą udział we wspólnym konkursie Telewizji Starachowice i Kina Helios mamy darmowe wejściówki. Co zrobić aby je dostać?

Należy podać tytuł filmu animowanego dla dzieci opowiadającego o zwierzętach, który wszedł na ekrany kin 4 stycznia. Prawidłowe odpowiedzi należy wysłać na adres [email protected] z dopiskiem w tytule „KONKURS HELIOS”. Na zgłoszenia zawierające imię i nazwisko oraz miejsce zamieszkania wraz z numerem telefonu uczestnika czekamy we wtorek w godzinach od 19.00 do 22.00. Wygrywają osoby, które prześlą do nas prawidłową odpowiedź jako 2, 3, 8 i 9 w kolejności. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie. Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych w celu wyłonienia zwycięzców konkursu. Życzymy powodzenia.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe