Ferie z MOSiRem i klubami

  • 10.01.2019, 14:29 (aktualizacja 21.01.2019, 13:54)
  • Anna Pryciak-Jagielska
2019-01-10ferie_6z91kxon44gz_.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji we współpracy ze starachowickimi klubami przygotował ciekawą ofertę na zbliżające się ferie zimowe. W akcję włączyły się kluby Świt, Dragon, Kalmar, Gambit, Karate Kyokushin i SMS Absolwenci. Zajęcia ruszają już w najbliższy poniedziałek.

Zajęcia na strzelnicy, turnieje piłki nożnej i siatkówki, a także akademia sportów walki to tylko wybrane propozycje feryjnej oferty Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Starachowicach. Zimowy grafik powstał dzięki współpracy z lokalnym środowiskiem sportowym. Wszystkie atrakcje są bezpłatne. W akcji dzieci i młodzież odpoczywający w mieście mogą np. zwiedzić strzelnicę oraz spróbować swoich sił w tej dyscyplinie.

 

Ciekawie zapowiadają się również organizowane przez Klub Płetwonurków Kalmar zajęcia pod hasłem „Bezpiecznie w wodzie”.

 

W ofercie znalazły się także turniej piłki nożnej i feryjna liga siatkówki.

 

Akcję zakończy ognisko zaplanowane na piątek 25 stycznia na terenie rekreacyjnym przy ul. Szkolnej. W trakcie ferii przewidziano również promocyjne ceny biletów na basen.

Anna Pryciak-Jagielska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe