Starachowicka drogówka z wideorejestratorem

  • 18.01.2019, 12:14 (aktualizacja 19.02.2019, 13:40)
  • Iwona Bryła
Starachowicka drogówka z wideorejestratorem
Wydział Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Starachowicach pozyskała nowe narzędzie umożliwiające skuteczniejszą walkę z wykroczeniami komunikacyjnymi. Zainstalowany w nieoznakowanym radiowozie wideorejestrator nagrywa nieprawidłowe zachowania zarówno kierowców, jak i pieszych. O jego skuteczności ostatnio niemile przekonała się kobieta prowadząca auto z prędkością 102 km na godzinę w terenie, gdzie obowiązywała jazda o połowę wolniejsza.

O jego skuteczności ostatnio niemile przekonała się kobieta prowadząca auto z prędkością 102 km na godzinę w terenie, gdzie obowiązywała jazda o połowę wolniejsza.

Iwona Bryła
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkaniec
Mieszkaniec 25.01.2019, 02:19
TK5171T
kierowca
kierowca 19.01.2019, 18:38
Właśnie dzielni policjanci z nieoznakowanego dzisiaj dali popis i blokowali przez parę godzin ul Kopalnianą koło Lidla utrudniając ruch samochodów i pieszych. Samochód kontrolowany stał prostopadle do Kopalnianej na pasie chodnika. Wyjezdzał z pod piekarni. Natomiast dzielni postawili nieoznakowany przed nim na środku pasa jezdni blokując wzmożony ruch z Lidla a mogli postawić na chodniku aby nie utrudniać ruchu pojazdów korek cały czas do Leśnej.
Kierowcaaaaa
Kierowcaaaaa 29.01.2019, 20:19
Czy wie Pan/Pani po co stał w ten sposób? Auto było osoby która popełniła wykroczenie potrąciła pieszego który miał polamane nogi. Auto było ściągnięte z drogi na parking obok miejsca zdarzenia policja stała i zabezpieczala miejsce do przyjazdu grupy operacyjne która robi pomiary i zdjęcia. Lepiej trochę pomyśleć zanim się napisze taki komentarz że dzielna policja od tak sobie blokowała drogę
kierowca
kierowca 01.02.2019, 17:05
Panie kierowcaaaaaa całą godzinę obserwowałem przebieg zdarzenie i mogli stanąć w "świetle" samochodu wypadkowego a nie blokować ulicę czy pan to rozumie szkoda, że nie widział Pan zdarzenia a komentuje.

Pozostałe