Statystyki potrąceń ciągle za wysokie

  • 24.01.2019, 15:24 (aktualizacja 24.01.2019, 16:36)
  • Iwona Bryła
2019-01-24policja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
O tym, jak ważne są bezpieczne przejścia dla pieszych świadczy samo życie. W tym roku w Starachowicach doszło już do czterech potrąceń. Ostatnie miało miejsce zaledwie przedwczoraj na ulicy Radomskiej. Ubiegłoroczny bilans sporządzony przez policję mówi aż o 34 zdarzeniach, które w 3 przypadkach okazały się śmiertelne w skutkach.

Nie ma praktycznie tygodnia, w którym policja nie notowałaby potrąceń pieszych. Ostatnie zdarzenie miało miejsce przedwczoraj na pasach na ulicy Radomskiej.

 

Z policyjnych statystyk wynika, że w ubiegłym roku piesi ucierpieli w ponad 30 przypadkach. Bilans pierwszych tygodni bieżącego roku jest równie niepokojący.

Iwona Bryła
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe