Dyskusji o przenosinach ZSZ nr 3 ciąg dalszy

  • 24.01.2019, 15:26 (aktualizacja 24.01.2019, 17:55)
  • Anna Pryciak-Jagielska
2019-01-24pis_zsz3_ok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Radne Rady Powiatu Danuta Krępa, Agnieszka Kuś i Joanna Główka znów zabrały głos na temat proponowanego przeniesienia Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 do budynku Gimnazjum nr 3 przy ul. Leśnej. Reprezentantki Prawa i Sprawiedliwości wyrażają zadowolenie z odstąpienia w nadchodzącym roku szkolnym władz miasta i powiatu od tego pomysłu, jednak wyrażają zaniepokojenie faktem iż jest to decyzja czasowa.

Jak bumerang wraca temat proponowanych przez władze miasta i powiatu przenosin Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 na ulicę Leśną. Dziś pod siedzibą zawodówki swoimi spostrzeżeniami z dziennikarzami dzieliły się radne powiatowe Prawa i Sprawiedliwości. Danuta Krępa, Agnieszka Kuś i Joanna Główka odniosły się do wczorajszej decyzji o zaniechaniu przeprowadzki w najbliższym roku szkolnym 2019-2020. Określają ją jako częściowy sukces.

 

Reprezentantki PiS składają podziękowania osobom, które zaangażowały się w obronę szkoły w dotychczasowej lokalizacji.

 

Radne podkreślają, że w dalszym ciągu nie zgadzają się na przenosiny zawodówki na ul. Leśną.

 

 

Anna Pryciak-Jagielska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe