Mieszkaniec gminy Pawłów najprawdopodobniej popełnił samobójstwo

  • 25.01.2019, 15:00 (aktualizacja 25.01.2019, 15:07)
  • Iwona Bryła
2019-01-25denat.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nadal trwają ustalenia dotyczące przyczyny śmierci 34 - letniego mieszkańca gminy Pawłów. Policja odnalazła jego ciało na jednej z prywatnych posesji. Prokuratura nie zakończyła jeszcze postępowania w tej sprawie, ale wszystko wskazuje na to, że mężczyzna popełnił samobójstwo.

Informacja o odkryciu ciała młodego mężczyzny na terenie prywatnej posesji w gminie Pawłów, dotarła do policji w Starachowicach za pośrednictwem zgłoszenia. Denatem okazał się 34 - letni mieszkaniec wspomnianej gminy.

 

Już na wstępnym etapie postępowania wykluczono, by do śmierci mężczyzny ktoś się przyczynił. Choć śledztwo jeszcze trwa wszystko wskazuje na to, że 34 - latek popełnił samobójstwo.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe