Dobry rok w Specjalnej Strefie Ekonomicznej Starachowice

  • 28.01.2019, 14:58
  • Anna Pryciak-Jagielska
2019-01-28sse.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zarząd Specjalnej Strefy Ekonomicznej Starachowice podsumował 2018 rok. Wynik finansowy spółki jest dodatni i wynosi ponad 1,5 mln zł. Równie optymistycznie wyglądają prognozy zarządy strefy na najbliższe 12 miesięcy.

W obecności przewodniczącego Prawa i Sprawiedliwości, posła Krzysztofa Lipca, zarząd Specjalnej Strefy Ekonomicznej „Starachowice” podsumował 2018 rok. Prezesi Marcin Perz i Miłosz Pamuła podkreślali rozkwit spółki, który owocował m.in.: znaczącymi inwestycjami oraz większą liczbą utworzonych miejsc pracy. Swoimi wnioskami podzielili się z dziennikarzami podczas konferencji prasowej.

 

Uczestnicy konferencji zwracali uwagę na wpływ obecnej sytuacji społeczno-gospodarczej na rozwój SSE „Starachowice”. Zdaniem prezesa Marcina Perza procentuje również zmiana podejścia do lokalnych przedsiębiorców.

 

Zarząd spółki prognozuje, że bieżący rok powinien być dla strefy jeszcze bardziej korzystny.

Anna Pryciak-Jagielska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe