500 zł mandatu za podrzucenie śmieci

  • 30.01.2019, 14:01 (aktualizacja 19.02.2019, 13:39)
  • Iwona Bryła
2019-01-30smieci.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Straż Miejska w Starachowicach namierzyła sprawcę podrzucenia dużej ilości śmieci pod cmentarz przy ulicy Zgodnej. Okazała się nim mieszkanka osiedla Południe. Co ciekawe, kobieta pozbyła się takich rzeczy, które tylko ułatwiły funkcjonariuszom jej identyfikację. Została ukarana mandatem.

Nie wiadomo, co kieruje mieszkańcami, którzy podrzucają śmieci w przypadkowe miejsca, choć już od lat wszystkich starachowiczan obowiązuje opłata za ich wywóz z miasta. Ostatnio mieszkanka osiedla Południe postanowiła zostawić pod murem cmentarza przy ulicy Zgodnej pozostałości po dużych porządkach. Wyrzuciła m.in. szkolne zdjęcia dziecka i arkusze ocen, co okazało się wystarczającą wskazówką identyfikacyjną dla strażników miejskich.

 

 

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe