Jest nowy sekretarz miasta

  • 30.01.2019, 14:03 (aktualizacja 12.02.2019, 15:30)
  • Anna Pryciak-Jagielska
Jest nowy sekretarz miasta
Zakończyła się procedura konkursowa związana z naborem na wolne stanowisko Sekretarza Miasta. O stanowisko ubiegały się dwie osoby. Jedna z nich nie spełniła wymagania obligatoryjnego wskazanego w ogłoszeniu o naborze. Nowym sekretarzem zostanie mieszkanka Starachowic Barbara Szymańska.

Jak czytamy w Biuletynie Informacji Publicznej kandydat, który został odrzucony przez komisję „nie spełnił wymagania obligatoryjnego wskazanego w ogłoszeniu o naborze, dotyczącego posiadania co najmniej czteroletniego stażu pracy na stanowiskach urzędniczych w jednostkach, o których mowa w art. 2 ustawy z dnia 21 listopada 2008 r. o pracownikach samorządowych, w tym co najmniej dwuletniego stażu pracy na kierowniczym stanowisku urzędniczym w tych jednostkach, lub posiadania co najmniej czteroletniego stażu pracy na stanowisku urzędniczym w jednostkach, o których mowa w art. 2 ww. ustawy, oraz co najmniej dwuletniego stażu pracy na kierowniczym stanowisku urzędniczym w innych jednostkach sektora finansów publicznych”. Komisja rekrutacyjna uzasadniła wybór Barbary Szymańskiej na stanowisko sekretarza miasta faktem, iż kandydatka spełniła wymagania stawiane jako obligatoryjne oraz wykazała się bardzo dobrą znajomością przepisów i zagadnień określonych w ogłoszeniu o naborze odpowiadając w pełni na wszystkie zadane pytania.

Anna Pryciak-Jagielska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe