Rok 2018 w policyjnych statystykach

  • 01.02.2019, 14:58
  • Anna Pryciak-Jagielska
2019-02-01policja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Starachowiccy policjanci podsumowali rok. Według statystyk prowadzonych przez mundurowych na terenie naszego powiatu odnotowano spadek przestępczości, więcej z kolei było wypadków drogowych. O szczegółach informuje oficer prasowy KPP w Starachowicach st. sierż. Paweł Kusiak.

Jak wynika z policyjnego podsumowania ubiegłego roku naszego bezpieczeństwa każdego dnia pilnowało średnio 26 policjantów prewencji i 8 ruchu drogowego. Funkcjonariusze każdego dnia podejmowali blisko 100 interwencji. Tym, co może martwić jest nieznaczny wzrost wypadków drogowych i wzrost liczby osób rannych.

 

Jednym z sukcesów naszej policji była likwidacja linii produkcyjnej krajanki tytoniowej.

 

Zdaniem mundurowych dużym sukcesem ubiegłego roku była reaktywacja posterunku policji w Mircu.

 

Nasi mundurowi zostali również doposażeni sprzętowo. Jedną z nowości jest radiowóz z napędem hybrydowym marki Toyota użytkowany przez naszą drogówkę.

 

W ubiegłym roku KPP w Starachowicach wzbogaciła się również o stanowisko umożliwiające podgląd monitoringu miejskiego.

Anna Pryciak-Jagielska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe