ZSZ nr 1 podsumował unijny projekt „Odkrywanie świata z angielskim”

  • 01.02.2019, 14:59
  • Iwona Bryła
2019-02-01zsz1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Zespole Szkół Zawodowych nr 1 podsumowano projekt „Odkrywanie świata z angielskim”, którego celem jest podniesienie znajomości tego języka przez kontakt z przedstawicielami krajów europejskich. Partnerami starachowickiej szkoły były placówki z Turcji, Włoch, Francji i Rumunii. Przedsięwzięcie odbyło się w ramach unijnego programu edukacyjnego „Erasmus+” .

Zespół Szkół Zawodowych nr 1 w Starachowicach w dniach od 28 stycznia do 1 lutego gościł 9 nauczycieli i 18 uczniów z Turcji, Włoch, Francji i Rumunii w ramach projektu “Odkrywanie świata z angielskim”. Jego celem było wspólne doskonalenie tego języka przez starachowicką i europejską młodzież poprzez udział w inicjatywach łączących edukację z rozrywką.

 

W podsumowaniu projektu wziął udział wicestarosta Dariusz Dąbrowski jako przedstawiciel organu prowadzącego szkołę.

 

Na finałowym spotkaniu nie mogło też zabraknąć przedstawicieli szkół partnerskich.

 

Podsumowanie w ZSZ nr 1 to nie koniec projektu „Odkrywanie świata z angielskim”. W kolejnych latach będzie miał swoją kontynuacje w krajach partnerskich.

Iwona Bryła
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe