Nowe twarze w Urzędzie Miejskim

  • 05.02.2019, 14:24 (aktualizacja 05.02.2019, 14:54)
  • Anna Pryciak-Jagielska
2019-02-05mm.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Nowe osoby dołączyły do kadry pracowniczej starachowickiego Urzędu Miejskiego. Są to wybrana w drodze konkursu sekretarz Barbara Szymańska i powołany na stanowisko pełnomocnika prezydenta ds. społecznych były marszałek województwa świętokrzyskiego Adam Jarubas. Nowi urzędnicy zostali dziś przedstawieni współpracownikom i mediom.

Prezydent Marek Materek podczas dzisiejszej konferencji prasowej przedstawił opinii publicznej dwóch nowych pracowników magistratu. Pierwsza z nich to starachowiczanka Barbara Szymańska, która pełnić będzie funkcję sekretarza miasta. Urzędniczka zastąpi na tym stanowisku Beatę Dudę.


 

Drugą osobą, która dołączyła do zespołu urzędników jest pełnomocnik prezydenta ds. społecznych Adam Jarubas – znany świętokrzyski samorządowiec.


 

Jak informował prezydent jego nowy pełnomocnik koordynować będzie działania związane z rozwojem edukacji, kultury, sportu, promocji i turystyki na terenie naszego miasta.

Anna Pryciak-Jagielska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
jack57
jack57 07.02.2019, 04:18
O ile pamiętam to Prezydent zapowiadał przed poprzednimi wyborami walkę z kolesiostwem i zrealizował to poprzez likwidację funkcji zastępcy prezesa wodociągów, a teraz zatrudnia i tworzy nowe stanowisko dla kolesia.

Pozostałe