Rusza nabór wniosków wspólnych inwestycji samorządu i mieszkańców Starachowic

  • 06.02.2019, 13:59
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2019-02-06mm.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
375 tys. zł jest do rozdysponowania w tegorocznych edycjach dwóch społecznych programów organizowanych przez Gminę Starachowice. Wnioski do Programu Inicjatyw Lokalnych oraz Programu Starachowickie Podwórka można składać do końca lutego. Nabór rusza za tydzień.

Rusza nabór wniosków do dwóch programów Gminy Starachowice, w których mogą uczestniczyć mieszkańcy. Dzięki takiemu partnerstwu na terenie miasta od kilku lat powstają mikroinwestycje. Pierwsze z działań skierowane głównie do wspólnot mieszkaniowych to Starachowickie Podwórka. Ten program będzie w tym roku realizowany po raz czwarty.


 

Jak informuje prezydent Marek Materek w ramach tego programu w ubiegłym roku zrealizowano 8 wniosków o łącznej wartości niemal 300 tys. zł.


 

Drugie z działań, Program Inicjatyw Lokalnych realizowany jest od 4 lat. W przypadku obu programów nabór wniosków rusza 15 lutego i potrwa dwa tygodnie. Łącznie w obu programach od ich powołania do życia zrealizowano 83 mikroinwestycje na terenie miasta.


 

W tym roku na oba działania zabezpieczono łączną kwotę 375 tys. zł

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe