Psie Serce  – BUŁHAKOW - spektakl teatralny live – w Kinie Helios Starachowice!

  • 07.02.2019, 07:00
  • artykuł sponsorowany
Psie Serce  – BUŁHAKOW - spektakl teatralny live  –  w Kinie Helios Starachowice!
We współpracy z platformą #TheMuBa przygotowaliśmy specjalny seans, dedykowany miłośnikom teatru i kina. Już 14 lutego specjalnie z myślą o wszystkich miłośnikach teatru i kina zaplanowaliśmy transmisję spektaklu Michaiła Bułhakowa „Psie serce” z Borysem Szycem w brawurowej roli głównej.

Opis: Zima 1925 roku w Moskwie. Świat kończącego się okresu Nowej Ekonomicznej Polityki w państwie radzieckim, w dobie nadchodzącego stalinizmu, widziany oczami psa. Profesor Preobrażeński, luminarz nauki radzieckiej i europejskiej, prowadzi doświadczenia w poszukiwaniu sposobów odmładzania ludzkiego organizmu. Eksperymentalnemu przeszczepowi zostaje poddany pies, co przynosi nieoczekiwane skutki… To staje się pretekstem do przenikliwej, gorzkiej diagnozy świata stworzonego przez rewolucyjną ideologię, napisanej przez autora ze specyficznym poczuciem humoru i w formie ocierającej się o groteskę. Wielowarstwowość utworu zmusza do stawiania sobie pytań uniwersalnych o wartości i o porządek świata.

#TheMuBa (theatre-music-ballet) to spektakle teatralne, koncerty, przedstawienia baletowe, dostępne w wersji LIVE na nowoczesnej platformie internetowej. Ten innowacyjny projekt stworzony został przez miłośników sztuki: Borysa Szyca, Jarosława Kuźniara oraz Marka Maślankę.

Czas trwania: 150 minut w tym przerwa . Przedstawienie rozpocznie się punktualnie o 19:00

Dozwolone od: bez ograniczeń wiekowych

Cennik biletów: 31,00 zł dla wszystkich

artykuł sponsorowany
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe