Stowarzyszenie Inicjatywa dla Starachowic rozpoczęło działalność

  • 07.02.2019, 15:16
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2019-02-07stowarzyszenie.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Powołanie Inwestycyjnego Okrągłego Stołu dla Starachowic to jeden z pierwszych pomysłów nowej organizacji, która rozpoczęła działalność w naszym mieście. Stowarzyszenie inicjatywa dla Starachowic, bo o nim mowa chce współtworzyć kierunki rozwoju miasta oraz pomóc w dialogu mieszkańców z władzami. Prezesem organizacji jest Dorota Huzarska, a w skład zarządu wchodzą Zbigniew Kroczek i Anna Kramek.

Nowe stowarzyszenie Inicjatywa dla Starachowic zorganizowało wczoraj w Spółdzielczym Domu Kultury spotkanie dyskusyjne. Poprzez komunikaty medialne organizacja zaprosiła do uczestnictwa w nim mieszkańców, władze oraz radnych miasta i powiatu. Jednym z punktów wydarzenia było przybliżenie idei przyświecającej powołaniu zgrupowania.

 

Organizacja skupia jak na razie kilkanaście osób. Głownie są to społecznicy.

 

Jednym z pierwszych pomysłów organizacji jest powołanie zespołu roboczego pn. Inwestycyjny Okrągły Stół dla Starachowic na lata 2019-2023.

 

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców członkowie stowarzyszenia zapraszają mieszkańców na dyżury konsultacyjne oraz porady prawne w sprawach urzędowych. Spotkania odbywają się raz w tygodniu w poniedziałki w godzinach od 16.00 do 17.00 w siedzibie organizacji przy ul. 1 Maja 13.

 

Do pomysłu społeczników odnośnie powołania zespołu roboczego ds. inwestycji odniósł się prezydent Marek Materek.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe