Starachowicki PiS krytykuje zatrudnienie Adama Jarubasa

  • 08.02.2019, 14:02 (aktualizacja 08.02.2019, 14:50)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2019-02-08posel1.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Lokalni działacze Prawa i Sprawiedliwości poddają w wątpliwość słuszność decyzji prezydenta Starachowic o zatrudnieniu byłego marszałka Adama Jarubasa jako pełnomocnika ds. społecznych. Ich obiekcje budzi zarówno forma zatrudnienia, jak i jego wymiar. Przewodniczący partii w regionie poseł Krzysztof Lipiec zapowiada wystąpienie w tej sprawie do Biura Analiz Sejmowych.

Starachowickie środowisko Prawa i Sprawiedliwości podczas konferencji w Biurze Parlamentarnym posła Krzysztofa Lipca w sposób krytyczny odniosło się do dołączenia byłego marszałka, radnego sejmiku województwa Adama Jarubasa do załogi Urzędu Miejskiego. Parlamentarzysta określa to jako „rzecz wielce zdumiewającą”.


 

Poseł ocenia formę zatrudnienia samorządowca jako prawnie wątpliwe.


 

Z kolei radny miejski PiS Tomasz Andrzejewski komentuje powołanie Adama Jarubasa na pełnomocnika jako zaskakujące.


 

Do oceny swoich poczynań przez polityków PiS niezwłocznie odniósł się prezydent Marek Materek. Samorządowiec nie ma wątpliwości że zatrudnił Adama Jarubasa zgodnie z prawem.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe