Prezydent o niedoszłej koalicji

  • 11.02.2019, 13:59 (aktualizacja 11.02.2019, 14:03)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2019-02-11koalicja.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Cztery miesiące po wyborach samorządowych prezydent Marek Materek zdradza opinii publicznej kulisty rozmów koalicyjnych prowadzonych pomiędzy ugrupowaniami, które weszły w skład rad powiatu i miasta. Samorządowiec zwraca uwagę na propozycję współpracy złożoną politykom Prawa i Sprawiedliwości, do której, jak relacjonuje, nie doszło z powodu wygórowanych oczekiwań partnerów.

Dziś ugrupowanie Marka Materka posiada samodzielną większość głosów w radzie miejskiej, a w radzie powiatu zawiązano koalicję z przedstawicielami Polskiego Stronnictwa Ludowego i Razem dla Mieszkańców - Porozumienie.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe