Kurs na arbitrów futbolowych rusza w Starachowicach

  • 12.02.2019, 15:18
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
2019-02-12kurssedziowski.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Starachowiccy działacze Świętokrzyskiego Związku Piłki Nożnej wychodzą z ofertą do wszystkich zainteresowanych arbitrażem spotkań futbolowych. W Zespole Szkół Zawodowych nr 3 odbędzie się profesjonalny kurs sędziowski zakończony egzaminem. Zapisy przyjmowane są do 19 lutego.

Kurs potrwa do końca marca i zakończy się egzaminem. Po zdanym egzaminie kursanci będą mieli szansę sprawdzić się podczas rozgrywek piłkarskich.

 

Zapisy na zajęcia potrwają do 19 lutego pod numerem telefonu 693 072 668 lub osobiście w ostatnim dniu zapisów o godz. 17.00 w sali 212 Zespołu Szkół Zawodowych nr 3 przy ulicy Szkolnej 10 w Starachowicach.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe