Do kina z Telewizją Starachowice? Czemu nie!

  • 8.03.2019, 13:26 (aktualizacja 08.03.2019 13:52)
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Do kina z Telewizją Starachowice? Czemu nie!
Telewizja Starachowice i Kino Helios zapraszają do udziału w konkursie. Warto, bo do wygrania są cztery podwójne zaproszenia na dowolnie wybrany seans z marcowej oferty kina.

Co trzeba zrobić? To proste. Wystarczy na adres [email protected] wysłać prawidłową odpowiedź na pytanie: Kto wciela się w postać tytułowej bohaterki wchodzącego dziś do kin filmu „Kapitan Marvel”?. Na odpowiedzi czekamy tradycyjnie w piątek w godzinach od 19.00 do 21.00. W tytule wiadomości należy wpisać „KONKURS HELIOS”, a w treści poza prawidłową odpowiedzią należy podać swoje imię i nazwisko, miejscowość zamieszkania oraz numer kontaktowy. Wygrywają osoby, które napiszą do nas jako 4, 6, 11 i 13 z kolei. Liczy się tylko pierwsze zgłoszenie każdej osoby. Ze zwycięzcami skontaktujemy się telefonicznie (sms). Uczestnicy konkursu wyrażają zgodę na wykorzystanie swoich danych osobowych w celu wyłonienia zwycięzców konkursu. Powodzenia!

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe