Premierowy skecz Kabaretu „Z Różą” przy pełnej sali

  • 11.03.2019, 14:37 (aktualizacja 12.03.2019 17:15)
  • Iwona Bryła
2019-03-11kabaret.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kabaret „Z Różą” Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Starachowicach pokazał swój nowy program satyryczny pod tytułem „Autoterapia, czyli kurujmy się”. Premiera odbyła się w Dniu Kobiet na scenie Spółdzielczego Domu Kultury. Wydarzenie spotkało się z ogromnym zainteresowaniem, sala widowiskowa wypełniona była po brzegi.

Najnowszy skecz Kabaretu „Z Różą” działającego w ramach Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Starachowicach, był jednym z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń w środowisku seniorów, choć nie tylko. Świadczyła o tym nabita po brzegi sala widowiskowa Spółdzielczego Domu Kultury. Na wysoką frekwencję wpłynął też fakt, że satyryczne widowisko było gwoździem programu przygotowanego z okazji Dnia Kobiet.

 

Już ilość samych pań była imponująca, a towarzyszyli im także panowie. Publiczność wysłuchała na początek występu artystów w różnym wieku związanych ze SDK. Potem scena należała już do Kabaretu „Z Różą” i jego premierowego skeczu „Autoterapia, czyli kurujmy się”. Seniorzy w prześmiewczy sposób zaprezentowali własne spojrzenie na obecną sytuację społeczno - polityczną z perspektywy medycyny. Wykazali się zacięciem satyrycznym, a publiczności dostarczyli znakomitej rozrywki na wysokim poziomie.

Iwona Bryła
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe