Straż pożarna podsumowuje ostatnie bardzo wietrzne dni

  • 11.03.2019, 14:40 (aktualizacja 11.03.2019 14:48)
  • Iwona Bryła
2019-03-11wichry.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wiejące od kilku dni porywiste wiatry w powiecie starachowickim nie narobiły jednak poważnych szkód. Od soboty do dziś straż pożarna interweniowała w Brzeziu, Parszowie i Wąchocku oraz w Starachowicach przy ulicach Leśnej i Marii Curie - Skłodowskiej. Chodziło o powalone drzewa, które w jednym przypadku na krótko pozbawiły mieszkańców prądu oraz uszkodzony przystanek i naderwaną elewację domu.

Wiele regionów Polski zmaga się ze skutkami wichur, które przeszły przez nasz kraj w miniony weekend. Tymczasem powiat starachowicki w niewielkim stopniu odczuł siłę żywiołu.

 

Strażacy byli zaangażowani w usuwanie skutków porywistych wiatrów od minionej soboty.

 

W kolejnych dniach silny wiatr ma jednak powrócić, dlatego warto zastosować się do ostrzeżeń przekazywanych przez straż pożarną.

Iwona Bryła
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe