Jest szansa na wsparcie dla klubów

  • 12.03.2019, 14:18
  • Anna Pryciak-Jagielska
2019-03-12klub.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Jeszcze tylko przez trzy dni kluby sportowe mogą składać wnioski o dofinansowanie w ramach Rządowego Programu KLUB. Ministerstwo Sportu i Turystyki przeznaczyło na ten cel kwotę 40 mln zł. Zgłoszone wnioski mają zostać rozpatrzone w ciągu dwóch miesięcy.

Ministerstwo Sportu i Turystyki do końca tygodnia prowadzi nabór wniosków na realizację tegorocznej edycji programu „Klub”. Celem działania jest wspieranie przedsięwzięć z zakresu upowszechniania sportu dzieci i młodzieży.

 

Dofinansowanie mogą pozyskać kluby działające w formie stowarzyszenia i prowadzące szkolenie sportowe skierowan do dzieci i młodzieży do 18. roku życia. Pojedyncze dofinansowanie może wynieść 10 lub 15 tys. zł.

 

Otrzymane środki mogą zostać przeznaczone na wynagrodzenie trenera, zakup sprzętu sportowego lub organizację obozu sportowego.

Anna Pryciak-Jagielska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe