„Rozmowa Tygodnia”: Marek Materek

  • 12.03.2019, 17:30
  • Iwona Bryła
2019-03-12_materek_hd_ok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zapraszamy na „Rozmowę Tygodnia” z prezydentem Starachowic Markiem Materkiem. W programie m.in. podsumowanie 100 dni pełnienia funkcji, losy projektu rewitalizacji Starachowic oraz termin wymiany oświetlenia ulicznego na terenie miasta.

Samorządowiec odnosi się też do problemów, jakie niesie ze sobą reforma oświaty.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Mieszkanka
Mieszkanka 17.03.2019, 11:42
Litości!!! Prezydent Miasta czeka na propozycje od mieszkańców!!! TO MY MIESZKAŃCY CZEKAMY NA KONKRETNE PROPOZYCJE OD PREZYDENTA!!! Jeżeli pojawi się kilka mądrych rozwiązań, to wówczas MIESZKAŃCY będą mogli się opowiedzieć za którąś z nich. Na razie to jest sterta bzdur!
społecznik
społecznik 13.03.2019, 17:59
Gimnazjum Kielecka. Oczywiście, ze w protestach da się odczytać sensowne pomyły, jeśli się umie je odczytać i słuchać mieszkańców. Odpowiedzialność to również wykładanie pieniędzy z kasy miejskiej na cele kultury, oświaty, społeczne czy mieszkaniowe. "Piniądz" to nie wszystko, bo taką linę obierasz Prezydencie. Posłuchaj sobie jakie miałeś priorytety na początku poprzedniej kadencji. https://www.youtube.com/watch?… Żłobek publiczny. Podsumowując tamtą kadencje mówiąc co się nie udało temat ten był przemilczany. Środowisko nauczycielskie wie, że są plany rozbudowy SP1, czy SP6, a więc jakby gimnajum na Kieleckiej jest w linii prostej między tymi dwiema szkołami. Cała Nowowiejska, i boczne uliczki gdzie domy się budują a więc młodzi, z dziećmi, a nie tak jak na Orłowie. W SP13 część LO - i dobrze w raz z pękającym w szwach jedynym powtarzam JEDYNYM przedszkolem na Południu nie przyjmie dzieci. Rodzice jadąc Nową Moniuszki do pracy po drodze zostawialiby dzieciaki czy w podstawówce czy w przedszkolu czy w żłobku. Lokalizacja idealna i z tradycją.

Pozostałe