Unijne deklaracje Prawa i Sprawiedliwości

  • 14.03.2019, 15:08 (aktualizacja 15.03.2019 15:54)
  • Iwona Bryła
2019-03-14pis.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prawo i Sprawiedliwość prezentuje swój program na majowe wybory do Parlamentu Europejskiego. Składa się z 12 haseł i nosi nazwę „Deklaracja Europejska PiS”. Niebawem partia przedstawi też ostateczny skład list kandydatów na eurodeputowanych. Wówczas rozpocznie się zbieranie podpisów poparcia.

Od działań na rzecz powrotu Unii Europejskiej do wartości, które wyznawali jej chrześcijańscy założyciele do powstrzymania nielegalnej imigracji – w takich ramach zawiera się, liczący w sumie 12 haseł, program Prawa i Sprawiedliwości na wybory do Parlamentu Europejskiego, które odbędą się 26 maja. Jego wybrane szczegóły zaprezentował poseł Krzysztof Lipiec, prezes partii w województwie świętokrzyskim. Jednym z kierunków działań ma być obrona tradycyjnych wartości, w tym rodziny tworzonej przez związek mężczyzny i kobiety.

 

Parlamentarzysta zauważył, że na płaszczyźnie rozwoju gospodarczego działa w Unii dyskryminacyjny podział na tzw.„Europę dwóch prędkości”. Tę nierówność należy koniecznie zniwelować.

 

Przykładem nierówności w sferze gospodarczej jest różna jakość towarów oferowanych w poszczególnych państwach pod tą samą marką.

 

Poseł podkreślił, że PiS jest dobrze przygotowane do majowych eurowyborów. Konkretne działania już są podejmowane na terenie świętokrzyskiego, w tym w Starachowicach.

Iwona Bryła
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe