„Pożyczki na kształcenie” od Agencji Rozwoju Regionalnego w Starachowicach

  • 19.03.2019, 15:10 (aktualizacja 20.03.2019, 09:00)
  • Iwona Bryła
2019-03-19pozyczkiok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach wychodzi z atrakcyjną ofertą do osób, szukających funduszy na własną edukację. Proponuje „Pożyczki na kształcenie” w wysokości od 600 zł do 100 tys. zł z zerowym oprocentowaniem i możliwością częściowego umorzenia. Ku wygodzie zainteresowanych wszystkie formalności można załatwić on-line.

Osobom pragnącym zainwestować w swoje kształcenie, a nie posiadającym na ten cel funduszy z pomocą przychodzi Agencja Rozwoju Regionalnego w Starachowicach. Po raz kolejny oferuje im udział w projekcie „Pożyczki na kształcenie”, finansowanym przez Ministerstwo Inwestycji i i Rozwoju. Pomoc jest udzielana w wysokości od 600 zł do 100 tys. zł i, co ważne, przy zerowym oprocentowaniu. Wnioski można składać poprzez stronę www.inwestujwrozwoj.pl

 

Pożyczki umożliwiają sfinansowanie kosztów studiów podyplomowych, kursów lub szkoleń zarówno w kraju, jak i za granicą.

 

Dodatkowym bonusem jest możliwość częściowego umorzenia pożyczki.

 

Okres spłaty „pożyczek na kształcenie” wynosi do 3 lat. Na ich udzielanie ARR w Starachowicach otrzymała około 10 mln zł, ale jak informuje prezes Ryszard Nosowicz Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju myśli o zwiększeniu tej puli.

 

Starachowicka Agencja jest jednym z dwóch podmiotów, które wygrały konkurs na realizację pożyczkowego programu na terenie całego kraju. Prezes Ryszard Nosowicz był gościem spotkania poświęconego tej tematyce, na którym usłyszał słowa uznania od ministra inwestycji i rozwoju Jerzego Kwiecińskiego.

 

Pozytywnymi doświadczeniami podzieliła się także jedna z beneficjentek pożyczki, którą otrzymała w poprzedniej edycji projektu za pośrednictwem starachowickiej agencji.

Iwona Bryła
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe