Starachowickie szkoły średnie czekają na absolwentów

  • 08.04.2019, 14:59
  • Iwona Bryła
2019-04-08nabordoszkol.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Od 13 maja absolwenci podstawówek i gimnazjów będą mogli się ubiegać o przyjęcie do szkół średnich. Czeka na nich w sumie ponad 1630 miejsc w 48 klasach. Młodzież ma do wyboru 4 licea ogólnokształcące, w tym jedno o profilu sportowym i trzy zespoły szkół zawodowych. O ofercie tych ostatnich poinformujemy w jutrzejszym wydaniu Faktów Starachowickich.

 

Już niedługo rozpocznie się nabór do szkół średnich w Starachowicach. Młodzież może składać dokumenty w terminie od 13 maja do 25 czerwca. Uczniowie kończący podstawówki i gimnazja mogą być spokojni o ilość miejsc. Przygotowano ich bowiem więcej, niż liczy aktualny rocznik absolwentów.

 

Absolwenci szkół podstawowych i gimnazjów będą mogli rozpocząć naukę w sumie w 48 klasach pierwszych.

 

W tym roku młodzież zyskała większe możliwości wyboru szkoły średniej. Będzie mogła złożyć podania do wszystkich placówek w Starachowicach.

 

Ofertę poszczególnych szkół przestawili ich dyrektorzy na konferencji zorganizowanej przez zarząd powiatu starachowickiego.

Iwona Bryła
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe