Starachowice mają swojego reprezentanta w Stowarzyszeniu Młodego Samorządu

  • 10.04.2019, 13:32 (aktualizacja 10.04.2019, 13:37)
  • Anna Pryciak-Jagielska
2019-04-10kongres.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Prezydent Starachowic Marek Materek uczestniczył w Kongresie Młodego Samorządu w Dusznikach-Zdroju. Podczas debaty na temat kierunków rozwoju polskich gmin powołano do życia Stowarzyszenie Młodego Samorządu. Organizacja zrzesza jak na razie 40 członków, w wieku do 35 roku życia.

Podczas piątego z kolei Kongresu Młodego Samorządu, który odbył się w Dusznikach-Zdroju sformalizowano współpracę samorządowców do 35 roku życia. Włodarze zrzeszyli się w Stowarzyszeniu Młodego Samorządu. W skład zarządu organizacji wszedł prezydent Starachowic Marek Materek.


 

Stowarzyszenie ma być polem wymiany doświadczeń i poglądów na temat zarządzania jednostkami samorządu terytorialnego.


 

Chęć przystąpienia do organizacji zadeklarowało jak na razie 40 samorządowców.


 

Członkowie stowarzyszenia mają zamiar organizować cykliczne zjazdy. Na co dzień natomiast komunikują się za pomocą portalu społecznościowego.

Anna Pryciak-Jagielska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe