Dawna siedziba STO pójdzie pod młotek

  • 11.04.2019, 12:58 (aktualizacja 11.04.2019, 13:53)
  • Anna Pryciak-Jagielska
2019-04-11sto.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Za ponad 3 mln zł samorząd Starachowic chce sprzedać budynek dawnej siedziby Społecznej Szkoły Podstawowej STO przy ul. Wojska Polskiego 7. Do zbycia przeznaczono działkę zabudowaną o powierzchni 0,8 ha wraz ze służebnością drogi dojazdowej. Szczegóły w materiale filmowym.

Zapadła decyzja o sprzedaży nieruchomości położonej przy ul. Wojska Polskiego 7a, której właścicielem jest gmina Starachowice. Do końca ubiegłego roku szkolnego mieściły się tam Społeczna Szkoła Podstawowa i Społeczne Gimnazjum STO. Samorząd rozważał różne warianty zagospodarowania budynku.

 

Sprzedaż ma nastąpić w drodze przetargu. Wartość nieruchomości wraz ze służebnością drogi dojazdowej oszacowano na 3 mln 391 tys. zł.

Anna Pryciak-Jagielska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe