Wojewoda informowała o nowej piątce PiS

  • 15.04.2019, 14:42 (aktualizacja 15.04.2019, 14:48)
  • Anna Pryciak-Jagielska
2019-04-15wojewoda.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Do Starachowic dotarła akcja informacyjna dotycząca tzw. nowej piątki Prawa i Sprawiedliwości. O założeniach pakietu rządowych propozycji z mieszkańcami na targowisku miejskim rozmawiała wojewoda Agata Wojtyszek oraz pracownicy Urzędu Województwa. Zainteresowanie było duże.

Starachowiczanie i mieszkańcy okolicznych gmin, którzy udali się w ostatnią sobotę na targowisko miejskie mieli możliwość, podczas bezpośrednich rozmów z pracownikami Urzędu Wojewódzkiego w Kielcach, zapoznać się z najnowszym rządowym programem funkcjonującym pod nazwą nowa piątka Prawa i Sprawiedliwości. Na placu targowym stanął namiot, gdzie można było zapatrzyć się w bezpłatne ulotki na ten temat. Dodatkowo szeroko na temat oferty partii rządzącej informowała wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek.


 

Szczególnie duże zainteresowanie wzbudzała kwestia ubiegania się o 500+ od pierwszego dziecka.


 

Jak relacjonowała wojewoda wielu mieszkańców dopytywało również o zmiany w zakresie podatku PIT.


 

Tematem rozmów było także planowane przywrócenie połączeń lokalnych pomiędzy powiatami i gminami.


 

Agata Wojtyszek wyraziła zadowolenie z dobrego odbioru społecznego pakietu rządowych propozycji.

Anna Pryciak-Jagielska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe