Los kompleksu lekkoatletycznego przy Szkole Podstawowej nr 2 niepewny

  • 26.04.2019, 14:01 (aktualizacja 26.04.2019, 14:31)
  • Anna Pryciak-Jagielska
2019-04-26sp2ok.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Zagrożona jest realizacja budowy nowego obiektu sportowego przy Szkole Podstawowej nr 2 na osiedlu Michałów. Według zapowiedzi władz Starachowic miał tam powstać kompleks lekkoatletyczny. Czy powstanie? Nie wiadomo, ponieważ nie udało się pozyskać dofinansowania na ten cel ze środków unijnych. Jest jednak nadal nadzieja na pozyskanie funduszy z Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Gmina Starachowice aplikowała o środki na budowę kompleksu lekkoatletycznego na osiedlu Michałów do dwóch źródeł. Były to Regionalny Program Operacyjny Województwa Świętokrzyskiego i Ministerstwo Sportu i Turystyki. Obiekt miałby powstać przy Szkole Podstawowej nr 2. jego szacunkowy koszt to 1 mln zł.

 

Samorząd ma już przygotowaną dokumentację na to zadanie.

Anna Pryciak-Jagielska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe