Policjanci podsumowali majowy weekend

  • 06.05.2019, 11:06
  • Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl
Policjanci podsumowali majowy weekend
Długi majowy weekend za nami. Jak co roku nad bezpieczeństwem wypoczywających czuwali policjanci. Od 30 kwietnia do 5 maja na świętokrzyskich drogach doszło do 15 wypadków, w których 21 osób zostało rannych. Funkcjonariusze zatrzymali 74 nietrzeźwych kierujących.

Podczas długiego majowego weekendu, tak jak i w latach poprzednich, nad bezpieczeństwem osób wybierających się na wypoczynek czuwali policjanci. Na trasach wylotowych z miast można było spotkać zwiększoną ilość patroli. Funkcjonariusze sprawdzali, czy kierujący poruszają się zgodnie z przepisami i dozwoloną prędkością. Policjanci kontrolowali także stan trzeźwości kierujących, stan techniczny pojazdów oraz czy wszyscy podróżujący mają zapięte pasy bezpieczeństwa, a dzieci przewożone są w fotelikach. Na trasach były obecne także radiowozy nieoznakowane wyposażone w wideorejestratory. Policjanci pełniący służę tymi pojazdami hamowali zapał piratów drogowych, a zdarzali się i tacy jak obywatel Gruzji, który rozpędził w swoje audi do ponad 230 km/h. Od 30 kwietnia do 5 maja na drogach naszego województwa doszło do 15 wypadków, w których 21 osób zostało rannych. Funkcjonariusze zatrzymali 74 nietrzeźwych kierujących. W trakcie trwania działań 46 kierujących straciło prawo jazdy na trzy miesiące w związku z przekroczeniem dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym powyżej 50 km/h.

Telewizja Starachowice www.tv.starachowice.pl

Podziel się:

Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe