Kolejne sygnały o ładunkach wybuchowych w szkołach

  • 08.05.2019, 14:48 (aktualizacja 08.05.2019, 14:52)
  • Iwona Bryła
2019-05-08bomby.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
To już trzecia seria sygnałów o ładunkach wybuchowych podłożonych w szkołach, w których odbywają się matury. Tym razem rzekome bomby miały wybuchnąć w liceach ogólnokształcących nr 1 i 2, Gimnazjum nr 1 oraz w szkole społecznej. Policja została zobowiązana przez ministra spraw wewnętrznych i administracji do pilnowania wszystkich placówek organizujących egzaminy dojrzałości.

Po raz trzeci od początku tego tygodnia do starachowickich szkół, w których odbywają się matury, rozesłano e- maile z fałszywymi pogróżkami o podłożeniu materiałów wybuchowych. Policja informuje o 4 takich przypadkach.

 

Seria fałszywych alarmów bombowych zaskutkowała podjęciem decyzji przez Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji o pilnowaniu szkół przez policję. Funkcjonariusze patrolują budynki od chwili zakończenia matur danego dnia, do momentu tuż przed rozpoczęciem kolejnego egzaminu w dniu następnym.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe