Finał wojewódzkiej akcji w piątek w Starachowicach

  • 14.05.2019, 13:39
  • Anna Pryciak-Jagielska
2019-05-14wfosigw.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Spektakl teatralny, warsztaty edukacyjne oraz gry i zabawy to tylko niektóre elementy zaplanowanego na najbliższy piątek podsumowania kampanii informacyjno-edukacyjnej w województwie świętokrzyskim. Działanie pod hasłem „Świętokrzyskie czeka na Ciebie” prowadzi Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej. Jego celem jest przybliżenie tematyki ochrony powietrza atmosferycznego.

Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach zaprasza w najbliższy piątek do udziału w podsumowaniu kampanii informacyjno-edukacyjnej „Świętokrzyskie czeka na Ciebie”. Wydarzenie odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Kochanowskiego 5. Początek godzina 10.00.


Podczas spotkania oprócz spektaklu, warsztatów, konkursów i prelekcji zainteresowani będą mogli pozyskać informacje na temat możliwości skorzystania z pożyczek i dotacji do nowych ekologicznych źródeł ciepła, termomodernizacji budynków czy instalacji Odnawialnych Źródeł Energii.

 

To nie koniec dobrych informacji dla starachowiczan, ponieważ w przyszłym tygodniu Fundusz zapowiada uruchomienie stałego punktu konsultacyjnego w Urzędzie Miejskim.

Anna Pryciak-Jagielska

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe