Andrzej Szejna zabiegał o poparcie w Starachowicach

  • 15.05.2019, 09:40
  • Iwona Bryła
2019-05-15szejna.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Andrzej Szejna, przewodniczący Sojuszu Lewicy Demokratycznej w województwie świętokrzyskim przyjechał do Starachowic szukać poparcia w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Kandyduje z listy Koalicji Europejskiej w okręgu świętokrzysko – małopolskim. O swoim programie mówił w czasie plenerowego spotkania na Rynku.

Andrzeja Szejnę, goszczącego w Starachowicach z przedwyborczą wizytą zarekomendował radny miejski Sylwester Kwiecień, wieloletni, znany działacz lokalnych struktur Sojuszu Lewicy Demokratycznej.

 

Kandydat Koalicji Europejskiej poruszył kwestie dotyczące zatrudnienia, rozwoju gospodarczego oraz wywalczenia korzystnego finansowania Polski z budżetu unijnego.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe