Ekologiczna impreza „Świętokrzyskie czeka na Ciebie”

  • 17.05.2019, 14:13
  • Iwona Bryła
2019-05-17wfosigw.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
W Miejskiej Bibliotece Publicznej w Starachowicach podsumowano kampanię informacyjno - edukacyjną „Świętokrzyskie czeka na ciebie!”. Był spektakl, warsztaty edukacyjne oraz gry i zabawy. Wszystko po to, by przybliżyć tematykę ochrony powietrza.

W ramach kampanii pod hasłem „Świętokrzyskie czeka na Ciebie!” promującej ochronę powietrza, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Starachowicach odbyła się ekologiczna impreza skierowana do dzieci i dorosłych. Było to już 14 – te z rzędu i jednocześnie finałowe spotkanie w naszym regionie, przygotowane przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Kielcach.


 

Gościem wydarzenia była wojewoda świętokrzyski Agata Wojtyszek, która wraz z wiceminister sportu i turystyki Anną Krupką, objęła nad nim patronat.

 

W programie spotkania znalazło się szereg propozycji. Z myślą o najmłodszych przygotowano warsztaty, konkursy, zabawy i gry multimedialne. Było też przedstawienie uczące zachowań ekologicznych.


 

Na dzieci czekały ponadto atrakcyjne upominki od organizatorów. Natomiast dla osób dorosłych przygotowano prelekcję na temat rozwiązań wspierających ochronę powietrza, takich jak nowoczesne systemy ogrzewania i ocieplania mieszkań i budynków.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe