Wiceminister sportu i turystyki Anna Krupka u wyborców w Starachowicach

  • 20.05.2019, 13:25
  • Iwona Bryła
2019-05-20pis.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Wiceminister sportu i turystyki Anna Krupka zabiegała w Starachowicach o poparcie w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Wraz innymi działaczami Prawa i Sprawiedliwości przemawiała na Rynku.

Prawo i Sprawiedliwość korzysta z gorącego okresu kampanii przed niedzielnymi wyborami do Parlamentu Europejskiego. W związku z tym do Starachowic przyjechała jedna z kandydatek do objęcia mandatu europosłanki - wiceminister sportu i turystyki Anna Krupka.

 

Wiceminister mówiła m.in. o potrzebie promocji potencjału turystycznego naszego miasta i regionu świętokrzyskiego.

 

Kandydatkę wspierała liczna grupa działaczy PiS różnych szczebli, w tym poseł Krzysztof Lipiec oraz przewodniczący Sejmiku Województwa Świętokrzyskiego Andrzej Pruś.

Iwona Bryła

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
Nie polityczny
Nie polityczny 20.05.2019, 18:31
Kandydatkę wspierała liczna grupa działaczy PiS różnych szczebli -hahaha ??? - w mizernej ilości 13 może 14-stu osób, Jaka Liczna? A P.Krupka to b.słaby kandydat i nie ze Starachowic ...
ciekawy
ciekawy 20.05.2019, 15:05
A jacyś mieszkańcy byli? Czy sami działacze PiS?

Pozostałe