Zawodniczki „Dragona” pokazały klasę na zawodach w Budapeszcie

  • 24.05.2019, 12:49
  • Iwona Bryłą
2019-05-24dragon.mp4
loadingŁaduję odtwarzacz...
Żeńska część Klubu Sportowego „Dragon Starachowice” błysnęła formą w czasie Pucharu Świata w kickboxingu, zorganizowanego na Węgrzech. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach zajęły Alicja Siebyła i Wiktoria Czyżewska. Dziewczyny wróciły z pucharami wywalczonymi w kategoriach wagowych odpowiednio: do 48 i poniżej 60 kg.

Starachowickie „Smoki” dopisują na swoje konto kolejny międzynarodowy sukces. Tym razem za sprawą żeńskiej reprezentacji Klubu Sportowego „Dragon Starachowice”. Alicja Siebyła i Wiktoria Czyżewska okazały się niepokonane w swoich kategoriach wagowych na kickbokserskim Pucharze Świata w Budapeszcie.

 

Jak mówi prezes „Dragona” Marek Jasiński węgierskie zmagania pucharowe były dla dziewczyn znakomitą okazją do podszlifowania formy na najwyższym światowym poziomie. Wcześniej sukcesy na tym szczeblu odnieśli Adrian Gunia i Filip Zawłocki.

 

W stolicy Węgier świetnie spisała się także nasza 17 -osobowa narodowa juniorska kadra kickbokserska, której Marek Jasiński jest trenerem. Medalowy rezultat dał polskiej reprezentacji trzecie miejsce na prawie 40 drużyn z innych państw.

 

Kolejne wyzwania czekają na Klub Sportowy „Dragon Starachowice” już od początku czerwca.

Iwona Bryłą

Podziel się:

Oceń:


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu www.tv.starachowice.pl z siedzibą w Starachowicach ul. Graniczna 12/99a. Vimedia jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Pozostałe